Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Jak hrát Aion na oficíálním serveru!

24. 3. 2013

Zdravím , omlouvám se že jsem dlouho neodpovídal a nepsal nové návody...    Tady vám dávám návod Jak hrát Aion Ascension na oficiálním serveru. Potřebujete 30GB volného místa na disku...


1) Stáhněte si NCSoft Lanucher a nainstalujte.                                                                                          NCSoft Lanucher: http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncsoft-launcher.php

2) V kolonce Not installed klikněte na Aion a dejte Install (nebo Download) ,vyberte kam to chcete a jenom čekejte než vám to napíše Play.

3) Mezitím než se vám to stáhne a nainstaluje si musíte vytvořit NC Account . Zde je registrace: https://ncid.ncsoft.com/account/createAccount.nc .                                                                 

Po vytvoření účtu potvrdte e-mail od NCSoftu (do Aionu a NCSoft stránkách se přihlašujete E-mailem!) 

Po potvrzení účtu jděte zde : https://ncid.ncsoft.com/management/accountProfileMain.nc     a pod nadpisem Games Máte Aion. Tak na to klikněte a dejte Activate Game. Jakmile si tu hru aktivujete tak to vás dá na stránku tak dejte Change Character PIN (Je to pin, který povás bude aion chtít při každém hraní!)

Jak na to kliknete tak tam máte si zvolit PIN (NESMÍTE HO ZAPOMENOUT!) tak si ten pin vytvořte.

4) Jakmile budete mít stáhlou a nainstalovanou hru a budete mít krok 3 tak dejte Play a přihlašte se do hry E-mailem a heslem co máte na NC Soft .       

5) Užijte si hru! :)

Pokud by vám to psalo  "Cannot connect to authorization server" tak v nastavení NCSoft Lanucheru nastavte z  Region: Europe na Region: North America .Dostanete se tam: File>Settings>Advanced.

 

 


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parťák

(Jose, 3. 10. 2014 14:13)

Parťáka do her najdeš zde: http://www.mmo-hry.cz/